Mallorca - Majorka - Baleary - Mallorca Sailing Yacht Charter Diving

Sailing, swimming and diving in Mallorca
Go to content

Main menu:

Mallorca - Majorka - Baleary

Majorka sąsiaduje z kolejnym z najbardziej intrygujących akwenów kuli ziemskiej, znanym wszystkim Morzem Śródziemnym. Te mariny zadowalają turystów z różnych zakątków świata pięknem, ciepłem i zadbaną przyrodą, które wspaniale współgrają ze sobą i powodują, iż czas tam spędzony jest fenomenalną zabawą. Szczęście maksymalizują nie wyłącznie wojaże po akwenie, które umożliwione są dzięki czarterowi jachtów, ale również wypoczynek na pokładzie jachtu wśród najlepszych kolegów i koleżanek i członków rodziny. Sama możliwość kursowania między jednymi z najbardziej fascynujących portów globu staje się rozkoszną nagrodą dla kapitana i jego podopiecznych, a jeśli jacht ma zezwolenie na objęcie kursu na wody międzynarodowe, wtedy można nawet zapłynąć do pobliskiej Ibizy czy Minorki i tam także spędzić radośnie wieczór.

|Majorka kusi także ilością innych atrakcji, z których z pewnością można cieszyć się między kursami. Wśród nich należy wymienić każdą z chorwackich wysp, których piękna jak dotąd nic nie potrafiło przyćmić.

Warto rezerwować na Majorce jachty wcześniej ze względu na duże zainteresowanie tym regionem szczególnie strony niemieckojęzycznych turystów, którzy upodobali sobie Majorkę od wielu lat i jeżdżą tam często na każde wakacje.

All info about yachting in Mallorca
Back to content | Back to main menu